Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Starcraft2 elfut ezen a...

Trendkivuli kérdése:

Starcraft2 elfut ezen a gépigényen mediumban?

Figyelt kérdés
3.0Ghz ,256mb gforce 7300gt ,2GBram nem egy atomreaktor de sajnos csak ez van:) Tudom hogy vannak minimum konfigurációk a neten róla de már jártam meg ezzel pl: Supreme Commander... eléggé szaggatott pedig jóval kevesebb gépigényt írtak az interneten..
2010. jún. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A 7300GT igencsak gyenge kártya. Viszont valahogy jól van megcsinálva az SC2, és meglepően jól fut gyengébb gépeken is. A részletesség mellett a felbontás is kérdés. FullHD-n szerintem nem fog menni mediumon jól, de pl 1440x900-on el fog működni.
2010. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ajánlom a gepigeny.hu oldalt, ott regisztrálás után ha megadod a géped adatait és megnézel egy gépigényt, kiírja, hogy hogy futna a gépeden.
2010. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy core 2 quad 3ghz vagy celeron 3ghz.
2010. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sima celeron sajnos:(
2010. jún. 19. 13:59
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszotokat, tehát akkor alacsony grafikán kipróbálhatom , a grafika nekem nem számít csak a játszhatóságot nézem általában.

üdv

2010. jún. 19. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Ubuntu Linux alatt Wine-al próbáltam a betáját, és lazán elfutott a notebookomon. Pedig abban csak 2 giga RAM van, amiből 768 mega az integrált intel 4500mhd videókártyáé. Szóval mondhatjuk azt, hogy nem ram és vga igényes. Viszont a procimat 60-80% körül terhelte végig, pedig core2duo. Szóval az lehet kevés lesz.
2010. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!