Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

Soaringsoul kérdése:

Miért nem tudom megnyitni a leveleimet Operával?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra történt, hogy az Opera nem hajlandó megnyitni a Gmail-es leveleimet a fiókomban. Az egyes fiókok - pl. címtár, vagy elküldött levelek; kijelentkezés - is csak úgy nyithatók meg, hogy jobb klikk és megnyitás. Már évekkel ezelőtt is csinálta egyszer, akkor a gép újra lett telepítve - egyéb okok miatt - így megoldódott. Most ezt nem akarom.

Már 3-szor újratelepítettem az Operát és semmi hatása.


2010. jún. 19. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
néha nekem se akarja megnyitni a hivatkozásokat. ilyenkor katt középső gombbal felül arra a fülre amelyiket használod épp. Így (ha nem reagál semmire mint nálad) nem bezárja hanem csak "észreveszi" azt a fület. :D nem tudom jobban leírni a lényeg h kattints középső gombbal arraa fülre amelyiken a gmail van és menni fog
2010. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nálam nem működik, mert a középső gomb lenyomására bezárja a fület. Kössz.
2010. jún. 19. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!