Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin-en hogy tudnám megválto...

Origin-en hogy tudnám megváltoztatni a nevem?

Figyelt kérdés
Még régebben csináltam egy Origin fiókot.Most pedig megszeretném változtatni a nevemet, mert már más nevet használok játékokban.Más fiókot nem akarok csinálni, mert újra nemfogom megvenni a játékokat.Viszont, mikor megváltoztatnám a nevem, azt kéri, hogy adjam meg a kedvenc állatom nevét.Nem nagyon emlékszem mit adtam annó meg, szerintem hülyeséget.De valahogy még is nem lehet megváltoztatni a nevem?

#Origin #nicknév #security answer
2018. júl. 29. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg írni a supportnak azzal kapcsolatban, hogy elfelejtetted a kérdésre a választ. Ha úgy működik, mint steamen, akkor megkérdeznek pár adatot a fiókoddal kapcsolatban, amit csak te tudhatsz, és miután beazonosítottad magad, lesz lehetőséged új biztonsági kérdésre új választ adni. Ha nem ilyen módon, akkor a supporttal kitaláltok valamit közösen.
2018. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De magyarul lehet irni a supportnak??Mert Angolúl nemtudok perfectül.Valahogy tudok, de nem tökéletesen
2018. júl. 30. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj nekik, legfeljebb visszaírnak hogy: english pls
2018. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!