Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sporteredmény app készítés?

Sporteredmény app készítés?

Figyelt kérdés
Egy olyan appot akarok készíteni, ami tök olyan mint egy normál foci eredmény jelző alkalmazás, csak saját magam adom meg a csapatokat, én frissítem az eredményeket, stb...

2018. júl. 31. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ok
2018. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés ezzel kapcsolatban?
2018. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjek neki? Esetleg valami, ami nem pascal😂? Ilyesmi...
2018. aug. 1. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvass utána a html-nek, php-nek, mysql-nek és utána már magadtól rá fogsz jönni, hogy hogyan kell nekikezdj. :)

De röviden kell egy felület, ami megjeleníti az adatokat (erre jó a html, javascript) és egy adatbázis, ahol tárolod ezeket (ehhez kell a mysql), meg valami backend amivel kiolvasod az adatbázisból az adatokat és elküldöd a kliensnek (ez lehet a php, nodejs vagy bármi más. Én a php-t mondanám így elsőre, mert relatív könnyű tanulni, ha figyeltél az iskolában a programozás órákon és C/C++-t tanultatok pascal helyett).

Sok sikert! Ha elakadsz írhatsz privátban és segítek. ;)

2018. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!