Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen az új játékok aktiválá...

Davyd9206 kérdése:

Steamen az új játékok aktiválása utána mikor indul el külföldi órát kell nézni vagy magyart?

Figyelt kérdés

F1 2018ról lenne szó, én már meg vettem kódot fel írtam minden hova.

Mikor fogom tudni elindítani,már elérhető lesz éjszaka vagy várnom kell reggelig


2018. aug. 1. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal ahogy beírod már töltheteted is lefelé.
2018. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az F1 2018 csak augusztus 24-én fog megjelenni, nem? Te csak előrendelted elvileg
2018. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy előrendeltem csak mikor lehet elindítani a telepítést már Augusztus 24 éjjelén vagy csak reggeltől,mert tudni illik, hogy köztünk és Amerika között 6-9óra között az eltérés!
2018. aug. 1. 21:36
 4/4 Mr.Bab válasza:
Steamnél 3 fázisban frissítenek általában Magyar idő szerint reggel 7 este 7 és éjfél másrészt a fejlesztöktől függ mikor nyomják meg a gombot csak ebben a 3 időpontban szoktak aktiválod I a játékok persze vannak ritka kivételek.
2018. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!