Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali gépen hogy lehet...

OldBoy46 kérdése:

Asztali gépen hogy lehet letiltani a Viber frissítését. Hogy ne frissítse új verzióra?

Figyelt kérdés

2018. aug. 2. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
A folyamatokban (services.msc) nincs. A saját menüiben se találom
2018. aug. 2. 11:22
 2/6 DjImipapa ***** válasza:
Sehogy....
2018. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz, szomorú vagyok. De eszembe jutott egy lehetőség: a hosts fájlba betenni a Viber frissítő szerverét?

Már csak azt kéne kinyomozni.

2018. aug. 2. 13:39
 4/6 DjImipapa ***** válasza:
Amúgy értelmetlen ezt a funkciót tiltani, mert soha még gondot nem okozott....és semmi info a neten akár csak oroszul is róla:)
2018. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem gond,mert ha telepítem a 6.0.1.5-ös verziót a Viberből, tökéletesen megy. Aztán orvul frissít valami 9.0.x verzióra, azzal lefagy. Lemerevedik az ablak és csak a feladatkezelővel tudom kilőni.

Valami ucrtbase.dll-nél jelez hibát.

Ezt nyomozom most.

2018. aug. 2. 16:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a frissítéseket (Win7 64 bit) és volt 65 db ajánlott. Ezeket felraktam, most úgy néz ki jó! 9.0.3-as verzió
2018. aug. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!