Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS segítségre van szükségem!...

SOS segítségre van szükségem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sürgősen segítségre volna szükségem!


Szóval. A Messengert Facebook NÉLKÜL használom. Facebook viszont van a telefonomon de más volt rajta bejelentkezve.


Facebookról akart megosztani valamit nekem. Így az én Messengeremből átjelentkezett a sajátjába, fiókváltással.


Ez eddig rendben is van. Elküldte, átment, szuper. Viszont. Ezután vissza akartunk jelentkezni az én profilomba.


Ki is dobta a fiókváltás lehetőségnél. A probléma az hogy nem emlékszem a jelszavamra- ugyanis nem az mint amire én emlékeztem. 2 éve van Messengerem, 4-5 évre visszamenőleg minden jelszavamat megpróbáltam de semmi nem használt. Akárhányszor írtam be és nem fogadta el, nem dobott fel lehetőséget hogy "elfelejtett jelszó".


A súgóban sem találtam semmi erre vonatkozó paragrafust.


Nem akartam eltávolítani a fiókom mert akkor teljesen elveszne, vagy én nem tudom mi lenne vele.


Mit tudok tenni? Nagyon sok képet ami nem fér a tárhelyemre, ott tárolok és ha abba nem tudok visszajelentkezni mind elveszik.


Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!



2018. aug. 4. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Minek tárolsz képet Facebookon? Arra ott a Google fotók.


Nem tudom te melyik univerzumban élsz, de próbáld meg akkor böngészőt használva. Kijelentkeztem az előbb a Facebookból nekem egyből ott volt az elfelejtett jelszó.

2018. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló:


Nekem még mindig nincsen Facem csak Messengerem.


(A Google fotókba meg nem menti le sosem, ahányszor feltöltöm elindítja és hibát jelez. Szóval köszönöm, de ez most nem ide tartozik.)

2018. aug. 4. 11:52
 3/8 Argloss ***** válasza:

Itt próbálkozz:

[link]

2018. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze

Eljösz hozzám, jól fejbe verlek utána nem felejted el

Illetve nem teszel fel ilyen ostoba kérdést.

2018. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:

Alapszabály: Fontos adatokat, képeket nem tárolunk idegen szervereken, facebookon, felhőben, saját adathordozón tartjuk lehetőleg több példányban, hogy más ismeretlen emberektől, rendszerektől és körülményektől az elérése ne függjön.


Persze lehet ezeken is tartani a gyors helyfüggetlen elérés kényelme miatt ha nem zavar hogy idegen emberek hozzáférhetnek, de legyen róla saját másolat.

Ez van.

2018. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikeresen visszakaptam a fiókom.
2018. aug. 4. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Máskor is.
2018. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
Akkor csinálj mentést mielőtt úgy veszted el hogy nem kapod vissza!
2018. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!