Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a játék?

Miért csinálja ezt a játék?

Figyelt kérdés

Az Assassin s Creed Syndicate című játékot ahogy elindítom, a logo felbukkan a képernyőn de rögtön utána kidob a játék, mindenféle error üzenet nélkül, mindenhol próbáltam már megoldást találni a problémára, nem találtam, sőt még csak pontosan ugyanilyen problémát sem, csak hasonlókat...


Tudna valaki segíteni?



2018. aug. 4. 16:07
1 2
 1/11 CspCsj ***** válasza:

Víruskereső ideiglenes kikapcsolása egy teszt idejére.


Ha használsz Fraps, Afterburner, Shadowplay, Raptr vagy hasonló programokat, akkor szintén zárd be játékindítás előtt.


További barkács-módszerek:

[link]

2018. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt is felkerestem már amit linkelté, meg szerintem minden másikat is, már órák óta idegeskedek ezen, most hogy végre van egy gépem ami gond nélkül elvinné max beállításokon, hát nem kib***ik velem az élet?! :D


Azért köszi a tippet! :D

2018. aug. 4. 17:23
 3/11 CspCsj ***** válasza:

Gondolom nem laptopod van, hanem asztali géped.


Windows 10 esetén állítsd le játékindítás előtt az Érintőbillentyűzet és kézírás felismerő szolgáltatást. (tabletinputservice)

2018. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen asztali gépem van. és Windows 10 van rajta.


És ezt hogyan tehetem meg, leírnád, vagy linkelnél róla egy videót kérlek?

2018. aug. 4. 20:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Egesz hasznos info lenne ha elarulnad hogy vetted vagy torrentezted a jatekot.
2018. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CspCsj ***** válasza:

Szolgáltatás leállítása:

Feladatkezelő megnyitása (Ctrl+Shift+Esc) > Szolgáltatások fül > listában a "tabletinputservices" elemen jobbegérgomb > Leállítás

2018. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hatos, többször is átnéztem, nálam nincs ilyen.


Ötös, torrentröl töltöttem le, de nem hiszem hogy ez okozná a gondot, ugyanezen verzióval játszottam más gépen, ott futott. Annyi volt a különbség hogy azon Win 8.1 volt.

Amúgy meg akik megvették és Win 10 felhasználók, azok között is rengetegen panaszkodnak hasonló hibákra.

Szóval nem hiszem hogy itt az okozza a gondot hogy tört a játék.

2018. aug. 4. 21:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, kikapcsoltam. Semmi nem változott...
2018. aug. 4. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, sajna én úgy gondolom hogy a windows 10 inkább béta verzió a játékok számára, inkább munkára jó... de meglehet a véleményemet cáfolni, inkább a windows 7-et ajánlom játékra, nem zabálja a ramot, és optimálisabban futnak a játékok, legalábbis nálam ez volt:

Win 10 sokminden nem fut.

win 7 mindent megcsinál :D

2018. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nekem egyébként eddig ezzel van a legkevesebb gondom, jó most a Syndicate ezt csinálta, de ezen kívül nem volt vele para, annak idején az XP volt még ilyen. Na de a 8.1 meg a 7 nekem csak fejfájást okozott állandóan, rühelltem őket.


De hát az OP rendszerek is egy olyan téma hogy kb mindenkinek más a véleménye mindről.

2018. aug. 7. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!