Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a photoshop programnak...

Van a photoshop programnak egy egyszerűsített változata?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyszerűbb kép szerkesztéseket csinálni. Eddig paintot használtam, de szeretnék egy szinttel feljebb lépni. Nem akarok profi szinten képeket szerkeszteni, csupán 1-2 egyszerűbb dolgot csinálni. Tud valaki erre egy programot ami többet tud a paintnál, de jóval egyszerűbb mint a photo shop?

2018. aug. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fotofiltre.
2018. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Snapseed, Lightroom. Én ezeket használom a PS mellett. :)
2018. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Paint.NET, Gimp
2018. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Photoshop Elementsnek hívják az egyszerűsített változatát.
2018. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Melyikben van magyar nyelv?
2018. aug. 6. 11:59
 6/7 tabaki ***** válasza:

Egyszer úgyis eltüsszen az agyam ettől a kétpólusú világképtől: Van ugyebár egyfelől a használhatatlan Paint, másfelől a professzionális, de túlságosan bonyolult Photoshop. A törekvőbb kezdőknek mi más is lehetne a megoldás, mint a Photoshop leegyszerűsített változata? Az egyéb képszerkesztők persze nem azok, tehát kár is lenne szóba hozni például a Phoxo, Pixia, PhotoFiltre 7.2, FireAlpaca, Cchasys Draw IES, Hornil StylePix, RealWorld Paint, Paint.NET, Gimp, Krita programokat. Ezekből a Phoxo, PhotoFiltre 7.2, Paint.NET, Gimp biztosan tud magyarul, a Hornil StylePix is, de emlékeim szerint rémesen, a Pixiának csak a régebbi változatai. Nem próbáltam, de állítólag a FireAlpaca is beállítható magyarra, Windowsban a Krita is.

Kezdetnek javaslom a Phoxót, utána mondjuk Paint.NET, aztán Gimp, esetleg Krita.

2018. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egy személyes tapasztalatot írok le neked.

Először kezdtem az egész szerkesztést Paint.NET-tel. Szerintem akkoriban csak angol verzió volt(meg talán pár nyelv, a lényeg, hogy magyar nem), de már van magyar is. Azzal csinálgattam, meg ilyenek, de elég korlátozott az egész meg hosszú(főleg így utólag), szóval amit nem tudtam ott megcsinálni, azt megnéztem YouTube-on, hogy hogy lehet megcsinálni Photoshoppal. Tehát videók alapján tanulgattam, nézegettem, aztán teljesen átálltam a Photoshopra, mivel amikor beleszokik az ember, akkor már ezerszer gyorsabb, egyszerűbb, könnyebb, szóval jobb. Sokat használom úgy, hogy csak próbálgatom, nézegetem, hogy mi mit is csinál. Hogyha valamit nem tudok, akkor megnézem YouTube-on, és megjegyzem, abból is tanulok.

Egyébként Photoshop CS6-ot használok.

17/F

2018. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!