Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 tálca fel-felvillan...

Windows 10 tálca fel-felvillan sok percenként miért?

Figyelt kérdés

Nvidia szoftver frissült a napokban, lehet már előtte is csinálta, de a W10 tálcán végigfutnak az ikonok felvillannak, mint amikor egy programot frissítek, csak azzal a különbséggel, hogy most semmi nem frissül, még az Áruház alkalmazásban sem frissül semmi.


Mi a fene csinálhatja?


A W10 eseménynaplóban semmilyen bejegyzés nincs ezzel kapcsolatban.


Hogyan deríthetem ki, mi villództatja a tálca ikonjait 10 percenként?



2018. aug. 5. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi az hogy ne nézünk óda?

Normális vagy?

Hiába nézek oda akkor is vibrál a szemem alját idegesíti.

Meg szerintem károsítsa az SSD-t és HDD-t, hamarabb tönkre megy.

És ha nincs rendes megoldásos ne írj semmit, mert ez nem meg oldás amiket írsz.

Pl: Hegesztenek és te mesze vagy és oldalra nézel, akkor is látod a kis fényt.

2018. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt szardobálásba fajulna a kérdezz-felelek, próbálj oda figyelni a megfelelő hangnemre. Értem, hogy zavar a dolog, értem, hogy piszkálja a csőrödet, hogy nem találsz rá megoldást, de én leírtam amit tudtam (azaz hogy tudom mi ez, de nem tudom mit lehet ellene tenni). Ez is egyfajta segítségnyújtás.

Egyébként utánanéztem, okozhatja akár a Windows Store appjainak frissülése is, okozhatja valami program, ami a háttérben túl sok CPU-t használ (az iCloud-ról volt szó az egyik MS-nek írt hibajegyben, hogy az volt a hiba forrása). Ezeket a folyamatokat nem árt lelőni. Megpróbálhatod az "sfc /scannow" parancsot úgy, hogy rendszergazdaként futtatod a parancssort és abba írod be. [link] - ez a link segít az eredmény értelmezésében.

2018. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

a store-t írtam a kérdés kiegészítésben, hogy nem frissít semmit, az sfc scannow és DSIM parancsokat lefuttattam, semmi.


soha nem csinálta ezt a win10, kivéve amikor program frissül, de itt nem erről van szó.


A skype-ra tudok még gyanakodni, eseménynapló sem ír semmit.


Azt gondolom te is belátod, hogy attól, hogy kényszeresen válaszolsz, még nem jutottam előrébb.


Azt is írhattad volna, hogy pityipalkó.


Azért rendes tőled, hogy próbálsz segíteni. béke

2018. aug. 12. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!