Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám be kapcsolni a...

Hogyan tudnám be kapcsolni a Windows 10 egyik támogatását?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás aminek a neve Microsoft Remote Desktop amivel a Windows-ot össze tudod kötni a telefonoddal. Ezzel egy gond van, én be kapcsoltam a gépen hogy lehessen ilyet használni és itt jön a nagy DE, kér domain/user name-et és alatta pedig a jelszót. Nem tudom hogyan tudnám meg nézni a az összeset amit kér. És néztem microsoft oldalán segítségeket de nem nagyon értek angolul (erre ne térjünk ki.) Ha tudsz válaszolni azt nagyon meg köszönöm.

2018. aug. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez másra való, nem a telefonod összekötésére.
2018. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Remote Desktop arra való, hogy egy szervergépre kapcsolódj fel távoli felhasználóként és ott úgy dolgozz, mintha helyileg lennél bejelentkezve. Ott pedig nyilván lesz domain és user/password.

NEM a telefonhoz csatlakozásra való, nem tudom, honnan szedted ezt.

2018. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de már megvan. Csak le kellet kérdezni a cmd-ben hogy : whoami és be kellet állítani egy jelszót.

Föl tudtam csatlakozni a telefonommal a gépemre.

2018. aug. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!