Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi alapján adja ki a messenger...

Mi alapján adja ki a messenger, hogy kik ugranak fel az elerheto sávban?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel már kb majdnem 2 hónapja nem beszélek, de még mindig fel szokta hozni az elérhető sávban és folyton eszembe jut, egyébként is még mindig tetszik... :/

2018. aug. 6. 18:29
 1/5 anonim válasza:
A messenger az mesterseges inteligenciat horodoz magaban. Ezert rakapcsolodik az agyhullamaidra es ebbol kiszamolja, hogy kire gondolsz sokat, igy hozza fel azt a fiut neked. :d
2018. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj, mindjárt ránézek a forráskódra... Amúgy meg tini párkapcsolatok kategória. Lehet, hogy elmúltál 18, de hogy nem vagy felnőtt, az 100%
2018. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá és kérdezd meg tőle, hogy mi lehet az oka. Lehet nézegeti a facebookod. Lehet csak véletlen, de beszélgetés indításnak kitűnő. :)
2018. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én sem tudom, pedig 26 éves vagyok.
2018. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miért szakadt meg a beszélgetés, ha te akartál volna valamit?


Ha ő nem, akkor nyilván ez nem változott. Ha más volt a gond, akkor pedig derítsd ki, hogy most akarna-e valamit.


Ez a messenger dolog egy jel is lehet, hogy érdemes lenne adnod egy esélyt...!

:)

2018. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!