Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy Minecraft...

Tekissunyi kérdése:

Csináltam egy Minecraft server 1.13 verzió számú szervert de külső eszközök és a saját hálózatban lévő gép sem tud csatlakozni se a helyi ip+ portszám sem a külső ip + portszámal. Csak én mert az én gépemen fut a szerver. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Tűzfalon/vírusvédelmen átengedted a szervert?

Routerben portforwardot beállítottad?

2018. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd, hogy "localhost"-on (127.0.0.1) fut e csak, mert ha igen, ott lesz a baj. Azt kell elérned, hogy a géped helyi címén is elérhető legyen. (pl. 192.168.x.x)


Ahhoz hogy routeren belül használd, nem kell port forward, csak ha internet felől szeretnéd elérni. Viszont ha internet felé is engeded, saját hálózaton belül helyi ip használatát javaslom, mert nem minden esetben lehet elérni a saját külső ip-t belülről.

2018. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi a hibaüzenet?
2018. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!