Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft Launcher argumentum...

Minecraft Launcher argumentum hiba?

Figyelt kérdés

Hali! Megnéztem, hogy milyen argumentumokat használ az 1.7.10-es verzió, de amikor ezt a fájlt indítanám el, akkor hibát ír ki: 2.0.5-natives-windows.jar. A hiba üzenete a következő: Invalid or corrupt jarfile.

Az 1.12.2 nem használja ezt a fájlt, így azzal működik az indító, de én az 1.7.10-es veriót preferálom.

Az a kérdésem, hogy hogyan lehetne megoldani ezt a hibát?



2018. jan. 11. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Először is, menj a minecraft launcher mappájába. Ha látsz mods mappát, azt töröld (mivel ez nagy mértékben bezavarhat). Ez után ha még mindig nem oldódott meg a probléma akkor próbáld meg letörölni a játékot és keresni egy másik lopott fost.
2018. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de eredetivel sem engedi elindítani azt a fájlt (ugyanezzel a hibaüzenettel). Itt eredeti alatt arra célzok, hogy az eredeti indító letölti az elvileg eredeti fájlokat és azt a fájlt sem engedi megnyitni. Parancssorból próbálom a tesztelés (azaz az indítást).
2018. jan. 30. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Töröld ezt a fájlt a gépedről, akkor újra letölti és akkor már működni fog remélhetőleg.
2018. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam. A kliens elindítja ezt a fájlt (már hogyha hozzányúl), de ha argumentumként szeretném továbbadni, akkor már kiírja ezt a hibát.
2018. aug. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!