Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen beállitással tudok...

Milyen beállitással tudok OBS-el felvenni játékokat? Már napok óta próbálkozok. Többi lent:

Figyelt kérdés

Youtube-ra szeretnék felrakni játékbemutató videókat, de sehogyse akarja felvenni az OBS. Vagy a felvétel laggol vagy a videó. bitráták állitásával próbálkoztam 0 és 25.000 között, ötvenessével növelve. Különböző képernyőfelbontásokon is megpróbáltam. Ezmellett a felvételmódok közül kipróbáltam a játékfelvételt, a képernyőfelvételt, kijelzőfelvételt stb. De nem megy.


Akit érdekelne a hardver:

NVidia GeForce GTX950 OC edition

Intel celeron g3390

4 GB Kingston RAM 2400 MHz


OS: Windows 10 Pro 64 bit


Aki esetleg arra gyanakodna hogy gyenge a gépem annak azt az információt is leirnám hogy DOS-os játékokat próbáltam felvenni. DOOM 1-2-t Wolfenstein 3D-t stb...


Valami ötlet hogy mit kellene csinálnom? Esetleg más videófelvevőt tudnátok ajánlani ami hajlandó felvenni a DOSBOX-ba futtattott játékokat?



2018. aug. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig az a gép röhejesen gyenge az ilyesmihez, jobb ha felfogod.
2018. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhoz röhejesen gyenge hogy felvegyek egy olyan játékot aminek a RAM igénye 8 megabyte és a VRAM igénye 1 megabyte? Felvétel közbe a processzor terhelése 40% százalék fölé nem is megy
2018. aug. 11. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Én páromnak animét streamelek és ugy nézzük este hétköznaponként ha nem vagyunk együtt, pedig azok hd minőségűek. Én laptopomon 1360*768 felbontású,így az a max,ez a skálázott felbontásom is.


Kimenet fülön válts haladóra,

kódoló: x264

sebességvezérlés: VBR, bitsebesség 3000 (bőven elég, hidd el, 5000 felé nem érdemes vinni, nézned kell mennyi a feltöltési sebességed is.)

CRF:24

Kulcsképkocka: 4

cpu készlet: veryfast. <---minnél feljebb viszed annál kisebb a lehetősége,hogy laggolni fog.

profil: high

hangolás: ugye ez nekem animation.

Videó kimenet- leskálázás- lanczos

Átlagos fps érték: 30 <--- Bőven elég szvsz. :)


Haladó fülön színformátum nv12, yuv: 709 (jobb mint az alap), szintartománynál pedig a részleges nálam szebb képet ad.


Ha így sem az igazi érdemes a procit az ultra-super fast felé vinni. Forrásban meg elég a kijelző felvétel.

2018. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!