Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik GPU driver sem működik...

Capitananus kérdése:

Egyik GPU driver sem működik a gépen. Sorban próbáltam ki őket, mindegyiktől máshogy fagy ki a gép. Megoldás?

Figyelt kérdés

lenovo y50-70es gamer laptop. geforce gtx 960m videokártya. win10.

Némelyik driver működik a telepitése után pár óráig aztán az első játék után kifagy, és utánna használhatatlan... a legújabb driverekkel jó ha 10. alkalomra eljutok az asztalig. a rengeteg kékhalálrol nem is beszélve. tudja valaki hogy mi lehet a gond? a gép frissen lett urja rakva eddig 8.1 volt rajta. vagy meghalt a videokártyám? akármi is legyen az interneten nem találtam hasonló problémát.



2018. aug. 11. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad hogy a geforce experience tegye fel a drivert? Lehet nem jót szedtél le.
2018. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy egyáltalán a VGA driver a gond???

Kapásból 6-8 féle oka lehet.

2018. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjuk a válaszod :D
2018. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem kell több drivert kipróbálni. A mostanit törölni kell, és ezt kell telepíteni: [link]

Ha ez nem működik más a baj.

Kékhaláloknak utána lehet nézni ezzel a programmal:

[link]

Itt elvileg látni lehet majd, mi okozza a bajt.

2018. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ja feltételeztem, hogy 64 bites a win10-ed. Ha 32-es, akkor ez kell:

[link]

2018. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!