Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb CD íróprogram?

Melyik a legjobb CD íróprogram?

Figyelt kérdés
Nagy terjedelmű képeket szeretnék cd-re írni. Melyik a legjobb (ingyenes) program erre a célra? És tipp, hogy milyen cd-t vegyek? Köszönöm szépen a segítséget!

2018. aug. 12. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb... Sok jó van, és mindenki másra esküszik.

Én Burnaware-t használok már vagy 10 éve. Nekem bevált.

[link]

Inkább DVD lemezre írd, arra lényegesen több adat fér. A márka is szinte mindegy. Valamikor Maxell és Philips lemezeket vettem 100-as kiszerelésben, de már alig használok lemezt. Már én is csak a fontos fájlok biztonsági mentésére használom.

2018. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Képek írásához én a Nero-t ajánlanám. CD márka igazából mindegy, de Maxell-nél olcsóbb azért ne legyen. Egyébkét rengeteg múlik magán az írón is. Ugyanarra a fajta lemezre két különböző író teljesen más minőséget tud produkálni.
2018. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ImgBurn-t használok az adat jellegű írásokra. Zenéhez meg EAC-t.

A lemez szinte mindegy hogy milyen, csak ne a leggagyibb noname legyen. Írási sebesség az ami fontos lehet. A legjobb minőség érdekében minél lassabban célszerű írni. Egy átlagos mai író min. 16x-os sebességgel ír, így azt érdemes választani.

2018. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A CD-re AZO Verbatimot javaslom.


Írni bármi jó. Adatokat írsz CD-re. Ashampoo Free pl kimondottan ajánlott kezdőknek, de én a NéroBurningROM-ot kedvelem.


[link] Ashamppo eszköztárat ne! telepítsd, ha ez kellene!

2018. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a segítséget! :)
2018. aug. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!