Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A SteamOs mennyire jó?

A SteamOs mennyire jó?

Figyelt kérdés

A SteamOs mennyire jó Steam játékok játszására a Windows-al szemben?


Melyik platformra van több steam játék?


2018. aug. 18. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Win-el jobban jársz.

2018. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hmhm, kár, jelenleg linux felhasználó vagyok már úgy 5 éve, lenne kedvem játszani kicsit de win-ből bőven sok a melóban is, de akkor jobb híján felmegy egy hordozható drive-ra a játék idejére :)

---------------------------

egyébként tapasztalatból beszélsz vagy csak egy elfogult vélemény?

2018. aug. 18. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez is csak linux, miert varsz tole mast ha tudod miert nem idealis jatekra a jelenlegi rendszered sem?


Egy mint, debian vagy ubuntuval jobban jarsz, legalabb komoly es ertelmes tamogatast kapnak.

2018. aug. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3/

Debian felhasználó vagyok,


ugyanakkor azt feltételezném hogy O.K. a SteamOS egy linux, viszont mégiscsak a Steam játékok "forgalmazójának" saját oprendszere, így arra is van olyan nagy a kínálat mint a konkurencia windows-ra...

2018. aug. 19. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Arra van kinalat amit sokan hasznalnak, a linuxok, legfokepp a steamOS nem elterjedt.
2018. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor nem értem miért tartják fenn és fejlesztik
2018. aug. 19. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Aktív szurkolók, köszönet érte nekik, de se a piacot, se a floss projektek irányát nem diktálják
2018. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ezt az imént találtam:

[link]

A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra

2018. aug. 23. 07:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig a Wine projekt lesz a limit. Reméljük azért aktívan besegítenek Wine oldalon is meg a játékfejlesztők felé is, nem csak a hírverés megy.
2018. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!