Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windows rendszert...

Milyen Windows rendszert ajánlotok erre a gépre? 17/f

Figyelt kérdés

Nem sokat lesz használva az a gép, viszem ki falura az öreg házunkba. Én járok oda ki hétvégente, mivel utálom a várost, na meg ott vannak a barátaim. Hetente/kéthetente volna csak bekapcsolva, akkor is csak addig amíg ott vagyok.

Rámásolok majd vagy 100GB-nyi zenét ha netán házibulit csinálnék, meg ráteszek 1-2 játékot ha unatkoznék.


Net nem lesz rákötve, maximum ritkán ha rákötöm mobilon keresztül a mobilnetem (ezért a Windows Update-t mindenképp letiltom majd).

(télen egész héten a fűtetlen házban lenne, volt már hogy a szobákban is fagypont körül volt a hőmérséklet, ha ott vagyok akkor abban az egy szobában egy régi gázkonvektorral fűtök)


A gép:

Intel Core 2 Duo E6550 @2.33GHz

4GB DDR2 ram

125GB Adata SSD

150GB Segate HDD

NVIDIA GeForce GT 710

Intel(R) 82566DM-2 Gigabit hálózati kapcsolat

Plusz egy TP Link USB wifi adapter, ha megosztom a mobilnetem.


Ez egy leírt céges gép, jelenleg/gyárilag Windows Vista Business van rajta a HDD-n, az SSD-t én teszem majd bele.



2018. aug. 21. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
A hivatalos oldalon vannak a Vistától kezdve a 10-ig driverek.
2018. aug. 21. 12:18
 2/6 anonim válasza:

Windows 7 Home Premium.

Nem értem ez miért kérdés.Itthon sokkal gyengébb gép van,ls azon is jól fut a win 7.Meg amúgy is,az a legtámogatotabb rendszer játékok terén.

2018. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen simán elfut egy Win7, de ha csak zenehallgatásra meg ilyesmire fogod használni, akkor tegyél rá egy mai Linuxot és akkor még ha netet kötsz rá, akkor sem kell a vírusoktól félned.
2018. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Játszani is szeretnék néha rajta, akkor Windows 7 lesz, 10-el az a probléma, hogy amint netet kapna máris frissíteni akarna és megzabálná a mobilnetemet.
2018. aug. 21. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami ezen a gépen elfut játék, az mind megy Linuxon is Wine alatt vagy Steamről.
2018. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyen GTA játékok, Need For Speed, Farming Simulator is elfut? Steam-em nincs, nem szeretnék előfizetni semmire amit ritkán használnék csak.
2018. aug. 22. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!