Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen helyettesítő (jobb)...

Milyen helyettesítő (jobb) programot tudtok ajánlani Windows intéző helyére?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Total commander kb a legertelmesebb opcio evtizedek ota.
2018. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annak is órákba telik, míg egy sok fájlt tartalmazó mappát kinyit. Vagy az adathordozóval van baj ilyenkor?
2018. aug. 21. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

SSDrol (860 pro) nekem 80.000 file kilistazasa egy mappan belul windows intezoben kb 2-3 masodperc. Ennel is tobbre gondolsz?


Ha kulso adathordozo, akkor termeszetesen azok joval lassabbak, nem az usb3 miatt, hanem mert lassu memoria chipek vannak benne (pendrive eseten), vagy 5400rpmes hdd.

2018. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy több mint 30 ezer fájlt tartalmazó könyvtáram. A Total Commander kb azonnal, szemmel látható késlekedés nélkül nyitja meg, pedig nem SSD-n van, hanem HDD-n.

A tárolóddal lesz a baj.

Ettől függetlenül az intéző helyett valóban a Total Commander A NAGYBETŰS ALTERNATÍVA.

De ha ingyeneset akarsz akkor: Free Commander, Double Commander, Just Manager. Ezek mind kétablakos, ingyenes Total Commander klónok.

2018. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Telefonról van szó, és ha megnyitok két, tizenpár ezer képet tartalmazó mappát, és még ki is várom a betöltést, na ott esik össze az intéző. Minden alkalommal.

Más programokat is próbáltam már, de szerintem ha a memóriakártyával van baj, akkor azzal van baj, lehet annak bármilyen fájlkezelő programot adni...:/

De köszönöm a tippeket, valamelyiknek be kell jönnie!

2018. aug. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!