Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be lehet állítani, hogy a...

Be lehet állítani, hogy a steam offline módban induljon el?

Figyelt kérdés

Elég idegesítő, hogy ha felmegyek valamivel játszani, négy ember minimum rám ír..

Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 22. 12:14
 1/6 Belchior ***** válasza:

Népszerű lehetsz. :)

Bal felső sarokban Steam fül és azon belül Offline módra váltás. Indításkor meg ezek után megkérdeni, hogy milyen módban akarod indítani.

2018. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ott szoktam átlépni, de valamiért minden indításkor online-ban indul automatikusan :(

Azért köszönöm, ment a zöld kéz

2018. aug. 22. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne elég, ha a "Barátok és csevegés" ablakban (jobb alsó sarok) állítanád be, hogy OFFLINE-nak látszódj?
2018. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Belchior ***** válasza:

Azaz, mostmár ilyen lehetőség is van. Korábban ezt hiányoltam , mert pl. Uplayen van ilyen, de sokáig ez hiányzott.


Szóval légy láthatatlan. :)

2018. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az sem marad úgy :/

Ráadásul ismerek pár olyan fickót, akik hajlamosak megnézni a profilomat, és számon kérni rajtam, hogy "miért azokkal a sz*okkal játszottam", ahelyett hogy mennék valami istenverte online lövöldét játszani velük.. hát, igen :D

2018. aug. 22. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Beallitasok, automatikus bejelejelentkezes chatbe vagy valmi hasonlo
2018. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!