Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó driver települ a...

Patrik152 kérdése:

Miért nem jó driver települ a videókártyámhoz?

Figyelt kérdés

Van egy Dell Inspiron 15 3000 laptopom. A gépben két videókártya van, egy Intel HD Graphics 620, valamint egy AMD Radeon R5 M430 2Gb.

A gond egy frissítés óta van. A Windows 10 telepített egy összegző frissítést, ami után újra telepített minden drivert.

Azt csak remélni tudom, hogy például a processzorhoz és a BIOS-hoz jó drivereket töltött le (ezekhez nem igazán értek).

A videókártyához azonban nem az M430, hanem az AMD Radeon R5 M330 drivert telepítette a rendszer.

Az AMD oldaláról is letöltöttem egy drivert, mégpedig ezt:

[link]

Innen az első 18.8.1 verziójú drivert. Ez elvileg M430-hoz van.

Miután a gép által feltett drivert letöröltem és feltelepítettem azt, amit letöltöttem ismét az M330 driver fogadott:

[link]


A frissítés óta, az új driver érezhetően nem úgy viselkedik, mint a régi. A játékok is sokkal lassabban futnak, eddig GTA V közepes grafikán simán futott, most alacsony beállításokon is akad.


Valaki tud, valami megoldást?



2018. aug. 22. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel töröld:

[link]


Utána tedd fel a rendeset.

2018. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ezzel.

Az jó amit a linken beküldtem, az M430 18.8.1?

2018. aug. 22. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a program sem segített.

Letöltöttem, elvileg törölte is a drivert, a gép újra indult, felraktam az M430 drivert de ismét M330 Hybridként ismeri fel.

Valami más lehetőség esetleg, vagy vigyem szervízbe?

2018. aug. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!