Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudok windows licensz...

Hol tudok windows licensz kulcsot szerezni electronikusan?

Figyelt kérdés

Rengeteg idejig szenvedtem,tört windowsal,tört játékokkal,de egyszerűen meguntam a rengeteg macerát vele.

Pár (saját) pèlda:

Crackelt windows,lassù,ès 4 gb-rambòl 1,5-2gb állandòan használt volt.(gonolom bányászat)

Crackelt vìrusìrtò,csak dìsznek van,és nincs frissítés.

Crackelt játékok,nincsen multi (ha adott a lehetőség),licensz kulcsokkal szenvedni,és reménykedni hogy a feltört vìrusìrtò nem talál semmit.

Elhatároztam hogy inkább megveszem ami számomra fontos és akkor kiélvezem a gondtalan használatot.

Hol lehet electronikusan windows 7 (lehetőleh home premium) licensz kulcsot megvenni?És akkor fel kell telepìteni a drivereket?


Előre is köszönöm a válaszokat.



#Windows #eredeti programok #eredeti rendszer #legális programok
2018. aug. 27. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]



Tessék, ez például ilyen, hogy megveszed kapsz e-mailban egy kódot ezt beírod az oldalra letöltöd a windowst telepíted és a kapott e-mailban lesz egy windows aktiváló kód is aztán kész is vagy.

2018. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
Ugyan ez, még az ára töredékéért: [link]
2018. aug. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek az odalak biztonságosak?Mert nem nagyon ismerem őket.Nincsen valami ismertebb oldal?
2018. aug. 27. 09:10
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Ez eléggé EPIC FAIL válasz. :D


Ide jöttél kérdezni, mert nem tudtad hol lehet elektronikus licencet venni. Linkeltünk neked, erre azt mondod ismert oldal kell. Nyilván hogy ismeretlen neked, mert amit te "ISMERSZ", ott te is meg tudtad volna nézni nem?! :D

2018. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a gépeddel lehet gond, ugyanis tört szoftverek ugyan úgy futnak, nincs különbség. Az is detto hülyeség, hogy a tört vírusirtó nem frissít, nem talál semmit.
2018. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg webshopokban, akkor telepítés után a windows store-ból (ami egy app a gépen) is vásárolható licensz.
2018. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál az nem teljesen igaz.... jó, érteni kell a adott operációs rendszerhez, de szép teljesítményt ki lehet hozni a tört dolgokból :D (Jó, én is crackeléssel foglalkozok :D )
2018. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó


Én soha nem voltam nagy "kalóz". :D Mindig kalóz letöltéseknél féltem hogy mit szedek össze.Nem értettem hozzá.

Amúgy is csökkenni a gépezési időm,úgyhogy nem mindig lesz időm/kedvem foglalkozni a kalózkodással. :D

2018. aug. 29. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, ez is igaz, dehát na.... nem kell általánosítani :D Nálad nem műkszik :D Másnál meg jobban beválik mint az eredeti dolgok :D Természetesen igen, van veszély hogy összeszedsz valami szart a gépre, de ha ügyes vagy, kiszürheted még a legalatomosabbakat :D (Bár nem mindig)
2018. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!