Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldjam meg hogy automatik...

Hogy oldjam meg hogy automatikusan a D meghajtóra akarjon telepíteni mindent a számítógép?

Figyelt kérdés
Mivel a C meghajtó az SSD arra nem nagyon szeretnék bármit is telepíteni, esetleg meglehet oldani, hogy automatikusan a D meghajtóra akarjon telepíteni és ne kelljen mindig beállítani?

2018. szept. 1. 11:10
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Lustaságra nincs orvosság. Van olyan program, amit lehetetlen máshova telepíteni, mint a C-re, ám ami felajánlja, hogy hova is, azt érdemes kihasználni.
2018. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a szoftverek készítői alapértelmezésben a C meghajtót adják meg a telepítőben. Ezen nagyon változtatni tudtommal nem lehet. Én ezt úgy oldottam meg, hogy a D meghajtóra is készítettem egy Program Files mappát és telepítéskor csak a meghajtó betűjelét írom át D-re.
2018. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ezt nem tudod beállítani, neked kell kézzel minden progi esetén megadni, hogy "D" legyen a mentés helye.
2018. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm :D Azt hittem van valami trükk lustaságra
2018. szept. 4. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!