Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem fog már elindulni sehogy...

Nem fog már elindulni sehogy se a Windows 10?

Figyelt kérdés

Nekem már nagyon elegem van ebből a rakás szar operációs rendszerből. Legutóbbi frissítés óta ha bekapcsolom a gèpet akkor a Toshiba alatt egyet fordul a kis karika,majd megfagy ès nem tud tovább lèpni órákkal kèsőbb sem ( úgy hagytam,elmentem aludni,visszajöttem mèg mindig úgy volt. Ha ìgy kinyomom ès únraindìtom (persze csak gombbal tudom ilyenkor) akkor elkezd felkèszülni az automatikus javìtásra majd Windows diagnosztikát csinál aztán ad 2 lehetősèget. "Automatikus javìtás,nem megfelelően indult el a számìtógèp". Az egyik az újraindítás,de a gèp (ahogy az előbb) sose fog bekapcsolni,a másik a speciális lehetősègek.

Van egy olyan hogy folytatás,tehát kilèp a javìtóból vissza a Windowshoz. Ekkor a gèp újraindul ès sose fog már elindulni. A másik hogy külsőleg csatlakoztatva helyreallìtást csinálhatok. Nekem ilyenem nincs. A harmadik a kikapcsolás. Èrtelem szerűen nem vezet cèlra. A negyedik egy hibaelhárítás menüpont. Ebben vannak további dolgok. Gèp alaphelyzetbe állìtása. Mindegy hogy a szemèlyes fájlokat megtartva vagy nem megtartva csinálom meg mert a gèp újraindul ès már sohasem fog elindulni. Ès van egy speciális lehetősègek menüpont.

Itt rendszervisszaállìtás egy korábban rögzìtett pontra. Hát itt legnagyobb meglepetésemre egy pont sincs pedig úgy volt beállìtva hogy minden frissìtèskor csináljon egy ilyen,hát már látom mennyire bìzhatok ebben a fantasztikus op rendszerben. Aztán visszaállítás az előző verzióra de olyankor hiba törtènik ès nem engedi de helyette az alaphelyzetbe állìtást javasolja. Aztán van egy indìtási javìtás. Minden kijavìt ami a Windows indulását akadályozza. Diagnosztika után azt ìrja hogy az indìtási javìtás nem tudta helyrehozni a dolgot.

Van mèg paranccssor,de ahhoz nem èrtek. Van egy UEFI vezèrlőprogram beállìtásai de nem piszkálom mert nem tudom mi az. Aztán vègül van egy indìtási beállítások pont amiben mindenfèle beállìtás van ki ès be kapcsolható de ezekhez az èrvènyesìtèsèhez újra kell indìtani a gèpet,tehát betöltèskor a karika megakad ès sose fog elindulni.


Ilyenkor mi a teendő?



#Windows #hiba #Windows 10 #Win10-en #neminulel
2018. szept. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Telepítsd újra a rendszert. Nem érdemes vele szenvedni, 10 perc alatt megvan.
2018. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már leìrtam hogy nem tudom újratelepìteni...
2018. szept. 5. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Már hogyne tudnád?

Kiírod egy pendrive-ra a telepítőt és arról bootolsz. Utána "next-next-finish", persze az adatmentés ki ne maradjon, mielőtt elkezded.

2018. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt mind nem engedi

Èrted? Maga a rendszer nem indul el

2018. szept. 7. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Öhm szar fos rendszer menj 8.1-re
2018. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján nem biztos,hogy a windows a rossz.

elképzelhető hardverhiba is,pl merevlemez.

azt megtudhatnánk,hogy milyen képkonfig?

2018. nov. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!