Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dvd-Videóba szeretnék srt...

Dvd-Videóba szeretnék srt feliratot beletenni?

Figyelt kérdés
ConvertXtoDVD-vel állandóan torz lesz a kép, mást pedig nem találtam erre. Régi film.

2018. szept. 3. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyet úgy csináltam, hogy meggugliztam, hogy hogyan néz ki egy srt fajl. Ha jól emlékszem vmi ilyesmi: kezdő időpont -> záró időpont szöveg;

Pl 0:00:00->0:00:10 Első szöveg;

És ha pont ugyan az a neve, mint a videónak akkor automatikusan pl a VLC berakja feliratnak. Pl a video.mp4 videóboz nevezd el a feliratot video.srt-nek. az srt fájlt meg csak simán notepad-ben szerkeszd.

2018. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dongaben ***** válasza:
Hmmm. Rengeteg DVD szerkesztő program létezik, ahol feliratot tudsz hozzátenni. De próbáld ki a "Format Factory" programot pl. (Én anno a NeroVision-t használtam ilyesmire, ha már úgyis a gépen volt a NERO csomag...)
2018. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

em gépen akarom nézni. Dvd-Video, ami Video_TS mappát tartalmaz, ezt kiírva lemezre, és lejátszón.


FormatFactory beolvassa a dvd-videót (HDD-ről), és ment is abba?

...persze azt megcsinálhatnám, hogy rippelem akár avi-ba a forrást, de szeretném megtartani a Dvd-t minőségében.

2018. szept. 3. 18:10
 4/5 Dongaben ***** válasza:
Másold át a teljes DVD-t a HDD-re, és onnan nyisd meg szerkesztésre. A mentést szintén HDD mappába irányítsd. Jó lesz az...:)
2018. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Úgy emlékszem a FF egy általános konvertáló, (mint az XMedisRecode).

Video_TS-ből csinál Video_TS-t+felirat?

Feltelepítem, ha igen...:))

2018. szept. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!