Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ért valaki Fallout 4-hez?

Ért valaki Fallout 4-hez?

Figyelt kérdés

Eljutottam a Szigetre (The Island), ahol eljutottam a VIM! gyárhoz, ahol a számítógépes kódot kell ellopni a virtuálisan szimulált térből. Megépítem az utat, áttöröm a tűzfalakat, hogy azok fénylő bogarak ki tudják hordani az adatokat. De hiába, elmennek a sárga oszlopig, és ott csak hédereznek, nem csinálnak semmit, nem viszik vissza az adatokat a kiindulási pontra.


Mit tudok tenni? Már kábé 5-ödjére kezdem újra, építem ki az útvonalat, rakom le az őrszemeket, de ezek a nyüves bogarak csak nem indulnak vissza az adatokkal. Mit csinálok rosszul, vagy mit rontok el, mit felejtek ki, mit kéne máshogy csinálni, hogy végre elkezdjék kiszedni az adatokat a bogaraim??


Segítsetek pls, kezdem elunni ezt a szar küldit...


https://www.youtube.com/watch?v=Ry4cMrSWmaA



2018. szept. 5. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy ismert bug, sokan találkoztak már vele. Annyit tudsz tenni, hogy felszeded, és újra lerakod nekik az utakat. Vagy betöltesz egy régebbi mentést, ahol még be sem léptél a gyárba. Vagy ha még működik, akkor van egy glitch, amivel elvileg átugorható ez a rész, keress rá.


Nem hivatalos megoldás pedig a Fallout 4 unofficial patch. Ez egy mod, ami javít egy rakás hibát, de észre sem veszed a jelenlétét, mert semmi mást nem módosít.

2018. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végül is sikerült rávenni őket, hogy visszainduljanak a bázisra, addig pakoltam az utat meg az őrszemeket, míg végül csak elindultak. Csaknem másfél órán át küzdöttem az első memóriamodulért, most már csak az utolsót kell megszerezni. Köszi még egyszer! :)
2018. szept. 5. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!