Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használják még manapság a...

Használják még manapság a Skype-ot az emberek?

Figyelt kérdés
Kebesebben mint régen, nem? Vagy rosszul gondolom? Ti használjátok?

2018. szept. 6. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Skype for Business ugye bekerült az Office-ba és sok cégnél már ez az alapértelmezett csevegőprogram.

Otthon én akkor szoktam használni, ha számítógépről indítok videóhívást.

2018. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%
Játékra, egyszerű csevegésre már nem. Arra ott a sokkal jobb TS3/Discord. A skypeot szerintem inkább csak üzleti célokra vagy a nagyinak a kapcsolattartására használják az unokájával aki "kalandvágyból" kiment Londonba.
2018. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Robivosi ***** válasza:
87%
Én használtam a 7.0.xxx verzióig. Aztán a "szépséges" frissítés után már fel se telepítem. Mert kivette a kezemből az irányítást. Persze más meg nem nevezett közösségi oldalon megtalálod az ismerőseidet. A kérdésedre válaszolva: Használják, de egyre kevesebben.
2018. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akik használják, inkább kényszerből használják, vagy ismeretség hiányában. Alapvetően a videó konferencia és a video chat nagyon jó talámány, de a Skype amióta pici puha lett, azóta hanyatlik.
2018. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!