Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újra telepítésekor...

Windows 10 újra telepítésekor ezt neglehet csinálni?

Figyelt kérdés

Újra szeretném rakni a windowsomat, és tegnap utána néztem és megtudtam hogy egy teljesen hozzá nem értő is megtudja csinálni, mert a windows végig vezeti a kezedet a folyamaton.

Láttam róla videókat is, de egyiknél sem volt olyan lehetőség hogy a merevlemezt partícionálnák.

Azt ugye meglehet csinálni? Fontos lenne nekem hogy két meghajtó legyen, egy amire csak a peogramokat telepítem, a másikra meg minden mást fájlt, zenéket, filmeket pakoljak.


A másik kérdésem az aktiválás.

Nem eredeti a windowsom, és ennek is utána néztem.

Minden forrásban a KMspico alkalmazást ajánlották, hogy lekell tölteni és telepíteni, majd elindítani a programot és megnyomni egy piros gombot és az beaktiválja a windows-t.

A kérdésem az, hogy ez működik? Így csináljam én is?



2018. szept. 12. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első felére válaszolok, a második meg mindenkinek egyéni problémája, mivel nem legális dologról van szó.


Bármit is láttál a neten, természetesen lehet, és kell is particionálni a telepítés előtt. Konkrétan kihagyhatatlan része a telepítésnek. Arra figyelj majd, hogy először azt a partíciót készítsd el, amire kerül a Windows, és a méret megadásánál számolj rá 500MB-ot pluszban, mert ennyit el fog venni magának külön. Utána a többit úgy csinálod, ahogy Neked tetszik.

2018. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lemezt lehet telepítés után is felosztani, a lemezkezelés programmal.

A Windows aktiválás nem bonyolult, letöltöd a km spicot, kikapcsolod a védelmet, utána elindítod a programot rámész arra a jelre és kész. Utána uninstall és visszaállítod a védelmet.

2018. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Windows 10-et már felesleges újratelepíteni, van olyan funkciója, hogy számítógép visszaállítása alapállapotba (gyakorlatilag a telepítés utáni állapotba):

[link]

Az aktiválást én nem javasolom, mert csak a szívás van vele. Ezt a KMSpico-t folyton megfogja pl. a víruskereső.

Ma Magyarországon már legális a használt termékkulcs vásárlása és az eredeti ár töredékéért lehet legális Windows licenszhez jutni:

[link]

2018. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi szívás a kmspicoval, uninstall és nem fogja érzékelni, de ha nem törli le, akkor a vírus irtó törli le.
2018. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!