Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a Windows-ba beépített Távoli Asztali Kapcsolat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kedves hozzáértő emberek!

Olyan problémába ütköztem hogy Windows 10-ben be van nekem állítva hogy egy felhasználói fiókot egyszerre távoli asztali kapcsolattal meg lokálisan a gépen is lehessen használni és külön session-t hoz létre, de azt csinálja hogyha a gépen előbb van bejelentkezve a felhasználó mielőtt belépek távoli asztali kapcsolattal abba a felhasználóba akkor a távoli asztali kapcsolat "elveszi" a lokálisan gépről bejelentkezett felhasználótol azt a session-t, de ha utána bejelentkezik lokálisan a felhasználó akkor lesz egy új session és lehet egyszerre használni... Ha valakinek van bármi ötlete mi lehet a probléma oka, várom az ötleteket válasz formájában.

Köszönöm előre is!

UI: Az olyanokat, hogy "google a barátod" és ehhez hasonló válaszokat kérem hanyagoljuk! Próbáltam google-ban magyarul és angolul is rákeresni, de semmi használható információhoz nem jutottam...



2018. szept. 13. 21:27
 1/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Google keresés : win 10 multiple remote desktop : [link]


Egy találat : [link]


Sok sikert. Üdv.

2018. szept. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt én is megtaláltam, és ebben nincs benne a megoldás a kérdésre... Olvasd el kérlek a részletes leírást és ott benne van, hogy a probléma nem ez, mert az működik hogy egyszerre több RDP connection létrejöhet csak a felhasználói fiók session-nel van a probléma...
2018. szept. 14. 10:00
 3/9 coopper ***** válasza:
Kipróbáltad ? Magyarul "megcrakkelted" a termsrv.dll ? És úgy is ugyanaz a gond ?
2018. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az úgynevezett RDPWrapper-rel csináltam meg és akkor a dll-el nem kell szarakodni...
2018. szept. 15. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tiszta a kérdés. Egyáltalán mi értelme egyszerre használni két sz.gepet hm?!

A beköszönés egy illemtudó kedves embert takar :)

Üdv a kérdezőnek! Ha hölgy akkor kézcsók!

A Team Viewert mint tàvoli kapcsolatot összekötő programot ajánlanàm megoldásul, a beépítettet ki is zárnàm.

A Viewer màra szàmos lehetősegeket kínàl! Magyarnyelvű. Mind a két sz.gépre felkell telepìteni, majd elindítani hogy a két sz.gèp közòtti kapcsolat lètrejöhessen.

[link]

Sok sikert!

(Cristian)

2018. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Cristian!


Ismerem a TeamViewer programot, de azon okból kifolyólag használom a windows-ba beépített változatot, mert a sulimban csak ez elérhető, nem lehet feltelepíteni a TeamViewer-t. Illetve nem 2 gépet szeretnék egyszerre használni, hanem egy gépet egyszerre úgy hogy távolról és lokálisan a gép előtt ülő felhasználó is egyszerre tudja egymástól függetlenül használni a gépet ugyanabba a felhasználói fiókba bejelentkezve, és ez tudtommal TeamViewer-rel nem megoldható sajnos.


De azért köszönöm a választ és az ötletet.

(4ndr€w)

2018. szept. 24. 07:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt '4ndr€w'!

Ez eddig nem derült ki, mármint az, hogy suliban ...

Sajnálom, hogy a segítségem ilyen felàllasban nemigazán hasznos. Remélhetőleg mas válaszàban lesz megoldàs.

További szép napot!

(Cristian)

2018. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond Cristian, azért köszönöm hogy megpróbáltál segíteni.

További szép napot!

4ndr€w (Ez ilyen Nicknév vagy minek nevezzem, amit játékokban meg itt-ott meg szoktam adni :D Amúgy azért írtam oda hogy legalább azt lehessen sejteni hogy nem hölgy vagyok :D)

2018. szept. 25. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Ràjöttem az 'endrú'-ból :D

Nekem is van nick név szerűm, itt nem állítottam be, de inkàbb nevezzük becenèvnek, jobban ismernek úgy, itt a neten mint a rendes nevemen, hogy Cristian.

Nincs mit köszönnöd!

2018. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!