Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játék lenne jó? (bővebb...

Milyen játék lenne jó? (bővebben leírtam lentebb)

Figyelt kérdés

Üdv! Nem vagyok pcguru, sőt...inkább lehetne lámának nevezni... heh.

Szóval van otthon egy p3as kb 1 Ghz-es elég ragya videokártyával "megáldott" gép. Sajna most nem fussa' többre. Szóval kellenének jó játékok, mert van, hogy szükség van rá...

Milyenekre érdemes rámenni?

Tudom, le van írva a rendszerigény, meg stbstb, de hátha tudtok mondani fejből párat, hogy ne kelljen végigmenni az egész egymilliárd torrenten, hogy kiválogassam. Melózok, stb, kevés az időm is.

Lécci, ne azt írjátok, hogy vegyek más gépet, ja, és mario van. :-)

Kérlek, akkor írj, ha tudsz segíteni.

._.

Köszönöm a segítséget.


2010. jún. 22. 16:52
 1/4 anonim válasza:
GTA 3, Vice City, Global Operations, Mafia, Fifa, FlatOut2, SWAT3, King of the road, Sims, Red Alert 1-2. Ilyesmik. :)
2010. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
diablo II, quake1, quake2, quake3, quake live,Command & Conquer,unreal tournament GOTY,
2010. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlacktigerXXX ***** válasza:
Elsáre tudni kéne milyen a vga-d, mert egy gef2 esen a felsoroltak fele nem megy el. :)
2010. jún. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megnézem őket.

Ja, hogy milyen a vga... holnapra megnézem.

köszönöm

2010. jún. 23. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!