Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó alternatíva van...

Rotes21 kérdése:

Milyen jó alternatíva van messengerre, ami ténylegesen mutatja is, ha írt valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kipróbáltam: messenger, whatsapp, viber, telegram, stb. Mindegyikkel ugyanaz volt a baj: nem mutatta, hogyha valaki írt. Beléptem az alkalmazásba, és ott írta, hogy fél órája üzent nekem valaki. Nagyon idegesítő, aztán meg lehet szabatkozni, hogy nem vagyok bunkó csak nem jelzi, ha üzenetet küldenek... Ha valaki tud egy jó messenger appot, ami tényleg real time jelzi, hogy valaki írt, az légyszi segítsen!

2018. szept. 23. 08:07
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
A hiba a te készülékedben van. Viber-messenger 100% hogy azonnal jelzi ha írnak. Feltétel: mindkét oldalon aktív és stabil netkapcsolat.
2018. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a messenger régebbi változatát telepítettem az tökéletesen működik és nincs teli minden szarral.
2018. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ott van még a messenger lite is, ha esetleg nem próbáltad volna még.
2018. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!