Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyamatosan laggol a Word of...

Folyamatosan laggol a Word of Tanks játék, hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Régen teljesen jól futott a játék, elég erős a számítógépem azzal nincsen probléma. Viszont az elmúlt időben, már a betöltő képernyő animációja is laggol, nem tudom mitől. Ha az NVIDIA vezérlőpultjában mindent visszaállítok, akkor egy darabig jó, de az a gyanúm hogy elállítódik valamitől, a driverek frissítettek, nem tudom mi lehet, aki tud segíteni azt megköszönöm.
2018. szept. 23. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Töltsd le az AIDA 64 programot. Nézd meg a Processzor, és a videokártya hőmérsékletét. Ha a processzor hőmérséklete terhelés alatt több, mint 70, a videokártyáé 80 fok, akkor túlmelegedhetnek. Ha így van, tisztítsd ki a gépedet, esetleg pasztázd is újra a procidat. Ha nem ilyen magasak az értéket, akkor esetleg elképzelhető, hogy a tápegység is gyengélkedik, bár ha másik játéknál nem csinálja, akkor gyanítom inkább szoftveres probléma. Futtass le egy vírusellenőrzést, majd egy Malwarebytes ellenőrzést is. Ha ezek nem találnak kéretlen programokat, akkor csináld meg azt, hogy letöltöd a legfrissebb NVIDIA drivert a honlapról, majd a Display Driver Uninstaller progival törlöd a régit, [link] majd felrakod az újat. Erre azért lehet szükség, mert lehet, hogy az új letöltött driver összeakad a meglévővel.

Ui: Ám ennek a játéknak évről évre folyamatosan növekszik a gépigénye, így ha elküldöd pontosan, hogy milyen a géped konfigurációja, többet tudok segíteni,mert lehet, hogy időközben gyenge lett hozzá a géped sajnos. Esetleg az is okozhat problémát, hogy nem jól van beállítva a monitor képfrissítési frekvenciája.

2018. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!