Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CSGO 60 vs 100-200+ fps?

CSGO 60 vs 100-200+ fps?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez a nagy felhajtás, hogy minél magasabb fps szám legyen a játékban. Egy éve játszok vele napi szinten 60-fps-el (a monitorom miatt, és mert a képtöredezettség idegesít ha nem lockolom az fps-t) és szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy nem vagyok rossz játékos. Sőt! Nos, a minap feloldottam az fps lockot (afterburner-riva statistic) és megpróbáltam elvisselni a Screen tearing-ot. Semmivel sem volt jobb a játékbeli teljesítményem, sőt nem is tapasztaltam semmi plusszt a lövések, reakció, mozgások tekintetében. Ez afféle placebo hatás sokaknál? Vagy csak én vagyok erre "immunis"?

2018. szept. 24. 17:18
 1/5 Fogyi69 ***** válasza:
Azért mert az FPS többlet 2 féle képpen működik pozitív hatással: 1.: Ha nem droppolgat be mondjuk 200-ról, 150-re stb, illletve ha van hozzá megfellelő monitorod (alap esetben 60 Hz) Tegyük fel hogy neked 60 Hz-s monitorod van, de ha veszel egy 120 Hz-set,és megvan mondjuk 120 fps-ed (vagy ugyanezek 75-tel,120,144,240 Hz-el) akkor ég és föld a különbség. (sokkal 'smoothabb')
2018. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Placebo.

A monitorok 90%-a még mindig 60Hz-es, és az emberi szem sem lát 60-nál többet szerintem.

2018. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dologról van szó,

Egyik, hogy vannak akik veszik a 120 / 144hz vagy nagyobb frissítésű monitorokat


Másik amiért utálják a frame limitálást, hogy az FPS nem csak képkockát jelent, a háttérben lévő számítások is 1-1 képkocka között történnek (kurzor mozgás, billentyű érzékelés, szerver felé adat küldés-fogadás, minden).


Ha sima VSync-et használtál előtte, az még ezen felül extra input lagot is okoz, azt főleg utálják a komolyabb játékosok.

2018. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, 60 fps lock mellett soha sem tapasztaltam semmilyen droppot sem. Szóval ez az egész csak a folyamatos játékmenetről szól. Értem. Köszönöm a válaszokat. Irány melózni, aztán reggel ismét kis csapatás. Csáp mindenkinek. (mentek a hulk kezek)!
2018. szept. 24. 17:38
 5/5 anonim válasza:

Bizonyos szinten számíthat.De szerintem global szintet el lehet érni így ha megvannak hozzá a megfelelő képességeid.

Fontosabb szerintem a normális füles és valami értelmes egér (kell feltétlen kell 20ks cucc) nekem 10 éves ms 1.1a van és bőven elég!

2018. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!