Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe-kedvezmény a diákoknak...

Adobe-kedvezmény a diákoknak Magyarországon? (Photoshop, Premiere Pro stb. )

Figyelt kérdés

Létezik kedvezmény a diákigazolvánnyal rendelkező magyar diákoknak (gimnazista vagyok, novemberben 18 éves) az Adobe Creative Cloud összes alkalmazásának vásárlásakor? (Például az Office 365 is letölthető ingyenesen a diákok és tanárok számára, ha regisztrálnak az adott oldalon.)

A hivatalos oldalon van erre utalás, de valahogy nem találom annak módját, hogy ezt igénybe vegyem/vehetem.



2018. szept. 24. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Elvileg már van, de sehol nem találom a konkrét oldalt, ahol ezt igénybe lehet venni. :)

www.adobe.com/hu/creativecloud/plans.html?promoid=KTDZX

2018. szept. 24. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: az általad mutatott oldalon van egy "Diákok és tanárok" pont:

"Diákok és tanárok, legalább 60% megtakarítható a Creative Cloud összes alkalmazása árából.


Diákok és tanárok, speciális áron szerezhetik be a Creative Cloud-alkalmazások és -szolgáltatások teljes készletét. Vagy kezdjenek a Fotós csomaggal, amely asztali gépük és mobileszközeik szoros integrációját biztosítja, hogy bárhol elkészíthessék legjobb alkotásaikat.

További tudnivalók ›"

ahonnan el lehet navigálni ide:

[link]


De ha beírod a keresőbe:

[link]

megtalálhatod az igénylés menetét:

[link]

2018. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra az oldalra el is jutottam, de nem kezdek vele semmit, leírja a rizsát… Viszont a válasz második felét nagyon szépen köszönöm! :)

Esetleg valaki még?

2018. szept. 24. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Kaptam egy nem priivát tartalmú privát üzenetet - idézem:

"Amit elküldtél oldalt (megrendelés teljesítése), ott kérnek kódot, amit kaptam, és azt hogyan?

Ha már van próbaverziód, átválthatod fizetett változatra:

[link]


"Tehát először vásárolok 1 évre egy fotóscsomagot, és annak a kódját adom ott meg, és így jár a kedvezmény? Ez a kódos dolog hogyan van pontosan?"

Le van írva a #3-as hozzászólásban említett oldalon: igényelni kell, ezért kapsz egy kódot, amit később felhasználhatsz:

[link]


"Akkor ez tényleg elérhető Magyarországon, csak nincs úgy a képünkbe tolva, mint pl. az Office?"

A Microsoft Office ingyen jár, mivel a kormány és a Microsoft megállapodott.


Az Adobe meg "csak" kedvezményt ad, saját elhatározásból.

2018. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát… Ha a Photoshop próbaverzióját elkezdem használni, akkor igényelhetek kódot kedvezményesen a teljes verzióhoz, esetleg a fotós csomaghoz? :) Röviden és tömören…
2018. szept. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!