Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tegyem játszhatóvá a...

Hogyan tegyem játszhatóvá a Windows 10-en a Grand Theft Auto 1-et?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a honlapról az ingyenessé vált játékot, elindítom és valami iszonyatosan laggol. Ha minden igaz a probléma a processzor órajelével van, hogy ahhoz van igazítva a játék tempója, így a mai gépeken játszhatatlan lesz. Tudnátok segíteni?

2018. szept. 30. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
GTA1 az még DOS játék. Futtasd DOSBOX-ban és vedd fentebb a proci sebességet.
2018. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez egy 2002-ben kiadott változat, aminek futnia kéne... mondjuk a "README.txt"-ben leírták, hogy nem biztos, csak gondoltam lennie kell valami megoldásnak.


"This version of GTA is modified from its original version to enable support for modern PC's

and current Microsoft Windows(R) platforms. However, we unfortunately cannot guarantee that

GTA will work correctly on your PC. Installation and execution of this software is entirely

at your own risk."

2018. szept. 30. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Windows XP 32 bit-tel VMWare-ben próbáld meg esetleg.
2018. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tudsz-e ezekből bármit hasznosítani, hátha:


Nekem érdekes módon 7-es Windows alatt simán működött az eredeti cd-s verzió, XP alatt viszont a parancsikonban a parancssor mögé be kellett szúrni, hogy -nounivbe.


Próbáld meg esetleg Windows 7- vagy Windows XP-kompatibilis módban futtatni.


Ha elindul a program, akkor az F8 billentyűvel tudod ki- és bekapcsolni a frame rate limtert. Érdemes lehet megpróbálni azt is.


Esetleg a cd-s változatot is meg lehet próbálni.

2018. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!