Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel tudok "gyakorolni" a szinkron "színészetre"?

Figyelt kérdés

I mean guys arról van szó hogy keresek egy olyan programot, amivel lehetőleg előre megadott animációhoz hozzá tudom adni a hangomat pl:Van egy animáció aminek tudom a szövegét, és hozzá akarom rendelni a hangomat (tudom furcsán hangzik, de hátha:p ) és úgy vissza nézni az egészet.

Ha erre nincsen lehetőség akkor tudtok mondani olyan szerkesztő programot ami ingyenes, esetleg elérhető ncoreon és könnyen kezelhető? Meg az is jó lenne ha megtudnátok adni olyan MAGYAR animációs videót, vagy filmet amit könnyen le tudok tölteni és akkor alá tudnám vágni a hangomat és megnézni hogy milyen meg tudnék gyakorolni is!

Előre is dänke mindenkinek!



2018. szept. 30. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azzal semmit sem gyakorolsz. Lopásban pedig itt nem tudunk segíteni.
2018. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

"I mean guys"

Nekem itt elég volt a kérdésed. Szia.

2018. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehhez egyszerűen elegendő, ha egy videóvágó programban kitörlöd a hangsávot. Ma már minden számítógép (és telefon) "alaptartozéka" a hangrögzítő, gépnél csak egy mikrofont kell bedugnod. Ha felvetted a hangodat, a hangsávot behúzod a videóvágó programba, ahonnét már kiszedted az eredeti hangsávot, és kész is. Ha nincs bajod az angol nyelvvel (bár írtad, hogy magyar animáció, szóval gondolom ez nem opció), akkor pedig YouTube-on nagyon sok hobbi rajzfilmes hirdet meghallgatásokat, ahova jelentkezhetsz, hogy szinkronizálhasd a karaktereket. Most éppen egyről tudok, ami aktuális, egy zombi-farkasos 3D-s rajzfilmhez keres szereplőhangokat a Blue Biscuit Studios nevű YouTube csatorna. (Néha én is szoktam ilyet hirdetni, de most nincs animációs projektem, plusz rájöttem, hogy magyarul nem éri meg, úgyhogy én is angolul dolgozom).


Programnak én Adobe Premiere Pro-t használnék, de az nem ingyenes, olyasmivel próbálkozhatsz Google-be írva, hogy "Free Premiere Pro alternatives".

2018. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Elnézést, fogalomzavar, "3D-s rajzfilm" helyett "rajzfilm hatású 3D-s filmet" akartam írni.
2018. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Osztom #2 álláspontját, de én a kellemetlen modor ellenére is többször elolvastam a kérdésedet, hátha végül rájövök, miféle extrát akarsz tulajdonképpen. Nem sikerült. Nekem a fentiekből annyi szűrődött le, hogy egy teljesen szokványos videószerkesztőre van szükséged, mint amilyeneket pl. itt is találtál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

Ezenkívül pedig tetszés szerinti, lehetőleg eleven vagy legalábbis megszemélyesíthető szereplőket tartalmazó videórészletekre. Miért kéne animációs? Például ̶R̶a̶d̶i̶c̶s̶ ̶P̶e̶ némely videós azzal szórakozik, hogy filmrészleteket az eredeti szöveg helyett a saját poénjaival szinkronizál. Mennyiben különbözik ez a feladat attól, mintha a figurák rajzolva lennének? És miért kéne magyar? Ha véletlenül csak lengyel, japán, urdu, szuahéli vagy üzbég nyelvű animációt tudsz letölteni, akkor megáll a tudomány? Az eredeti hangot úgyis eldobod, és azt mondasz alá, ami neked tetszik. Ha nem érted a szöveget, majd kitalálsz valamit -- nem fordítani akarsz, hanem szinkronszínészkedni, nem? Számomra teljességgel érthetetlenek a feltételeid, az internet mérhetetlen tömegben tartalmaz letölthető videókat, gyakorlás céljára bármelyik megfelel, a filmsorozatoktól a macska vs. uborka videókig.

2018. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!