Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a Minecraft...

Mit gondoltok a Minecraft legújabb 1.13-as verziójáról?

Figyelt kérdés
Mi az ami tetszett, mi az ami nem.

2018. szept. 30. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy egészen jó frissítés volt. Végre ahhoz nyúltak ami igazán üres volt: az óceánhoz. A delfinek a teknősök, a hajóroncsok a kincsek nekem nagyon tetszenek, végre jobb látási viszonyokat csináltak a víz alatt, és a jeges óceánt is jól átdolgozták, a jéghegyek sokkal jobbak, mint az eredeti teljesen fagyott óceán. A parancsváltozások is egész jók, sokkal több lehetőség lett így a játékban. Az viszont nem tetszik, hogy kivették a világ generállásból a custom word opciót, illetve megváltoztatták, a régebbi sokkal jobb volt, meg az se tetszik, hogy átnevezték a biomokat.
2018. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Nekem nem tetszik minden az 1.13-asban, nem is játszok vele. Én rég megragadtam az 1.11.2-esnél, tehát az 1.12-essel szintén nem játszottam. Bár az 1.13-ban nekem a teknősök tetszenek, meg a víz fizikája, az úszás animáció, de néhány dolog kissé valóban túlzás benne. Nem kötelező játszani vele, mindenki azzal a verzióval játszik, amelyikkel akar. Amúgy meg már tervezik az 1.14-est, lehet már nagyjából tudni mik lesznek benne.
2018. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!