Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóletöltő programot...

Milyen videóletöltő programot ajánlanátok akár Firefoxhoz, akár Chrome-hoz?

Figyelt kérdés

Régebben a Flash Video Downloadert ajánlották ugyanitt, az be is jött, két évig használtam, de mostanában egy csomó videót nem hajlandó letölteni, vagy csak kis felbontásban, mert telepíteni kellene még hozzá a Video Converter FVD Downloader Module-t. Ezekkel a plusz telepítendő dolgokkal kapcsolatban bizalmatlan vagyok, persze lehet, hogy ok nélkül. (Olyan esetre is emlékszem, hogy a Flash Video Downloader nem érzékelte a futó Youtube-videót.)


Körbenéztem ezen az oldalon, és többen is ajánlották az Onlinevideoconverter.com oldalt. Kipróbáltam volna, de nem működött, a megadott Youtube-videóra ezt írta ki: This video cannot be converted, please try another link.


Mit ajánlotok?


Köszönöm előre is!



2018. okt. 3. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha beírsz valami ilyesmit Googleba találsz még ahhoz az oldalhoz hasonlókat:

Youtube video download

Vagy

Youtube converter


Úgyan így, minimális ésszel lehet találni kiegészítőket böngészőhöz, ha van. (Angolul add-on vagy Extension-t kell keresni)

2018. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DjImipapa ***** válasza:
I.D.M= Internet Download Manager.
2018. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

All Video Downloader Professional


Nagyon profi a kicsike! Még nem találtam olyasmit, amit ne kapna le!

2018. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DjImipapa ***** válasza:
Én azonnal találtam olyat....lásd:Sorry, the Chrome Web Store (i.e. Google) does not allow extensions to download from YouTube.
2018. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4k video downloader
2018. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdemi válaszokat.


Csak hogy világos legyen: nem arra voltam kíváncsi, hogyan találhatok letöltőmodulokat (némelyik válasz arra enged következtetni, hogy volt, aki ezt hitte), hanem hogy melyek a használhatók, mit ajánlanak azok, akik az én nullás szintemnél jobban értenek hozzá.

2018. okt. 9. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezo engem is érdekelne, találtál azota?
2021. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben nem telepített programot használok, hanem ezt az oldalt. Elvileg csak hangot és videót is le tudsz tölteni vele.


ytmp3.cc

2021. febr. 10. 23:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Írtam ki én is kérdést erről de törölték.
2021. febr. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!