Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FormatFactory nevű programnál...

FormatFactory nevű programnál mikor konvertálok hogy tudok hangsávot választani? (többi lent)

Figyelt kérdés

a videó amit konvertálni akarok két hangsávval rendelkezik (angol és magyar) ami szép és jó mert VLC lejátszóval tudok váltani közöttük de mikor átkonvertálom mindig csak az angol hang marad meg

nem tudom kiválasztani hogy a magyar legyen rajta vagy mindkettő?



2018. okt. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Miből mibe konvertálsz?

Most nincs FF a gépen, de a beállításoknál biztos lenyitható valami az audio fülön, és gondolom ott kell beállítani-kijelölni.

2018. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nekem is van fent olyan konverter, ahol csak egy sávot lehet beállítani. Az FF-et nem ismerem, de nem csodálkoznék ha ott sem lehetne.
2018. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam YouTube-on a megoldást, konkrétan kiszúrta a szememet a beállítások fül, csak a hiba ott volt hogy a kimenet beállításoknál kerestem miközben a hangsáv választást a videófájl beállításainál lehet megtenni
2018. okt. 4. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy sávot visz a FF, akkor próbáld ki az XMediaRecode programot, ott egyértelmű minden.
2018. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!