Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steamen ha vásároltam marketen...

Steamen ha vásároltam marketen valamit, akkor ha esetleg ellopnák az accountom, akkor a market-vásárlás id-jét beírva supporton keresztül visszatudom szerezni az accountomat?

Figyelt kérdés

#Steam Support #Steam #steam community
2018. okt. 7. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza tudod szerezni. Nem igazán lopásról van szó, minden esetben a felhasználó maga adja ki az adatokat, miután kicsalják tőle. Ha csak annyi elővigyázatosság van benned, hogy az e-mail fiókod kellően védett és jelszava független minden mástól, akkor szinte semmilyen fiókot nem tudnak tőled ellopni. A legtöbb oldalon a jelszócsere és jelszóemlékeztető is a regisztrált e-mailre megy ki, és ha ahhoz nem férnek hozzá, akkor hiába tudják a steam belépési adatokat, nem tudják átvenni az irányítást - vagy te veszed vissza tőlük az e-mail fiókból.
2018. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, csak olyat hallottam, hogy ez a vásárlás bizonyításos dologgal visszalehet szerezni az accountomat. Köszönöm a gyors választ! :)
2018. okt. 7. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!