Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paintben hogyan tudok egy...

Paintben hogyan tudok egy színes ábrát átteni feketébe?

Figyelt kérdés

Az a gondom h hiába állítom át a nyomtatást "szürkeállományos" módra, akkor is, ami eredetileg pl lila vagy halványabb kék, sárga, azt azért nem nyomtatja olyan erősen feketén. Így baromi ronda na meg sokszor kivehetetlen lesz az ábra az iratban.


Létezik erre módszer a paintben? (de tényleg itt kéne vagy a Picture managerben vagy esetleg már áttéve worddbe, mert photoshophoz nem értek ...)

köszi ha vkinek van ötlete


2018. okt. 12. 08:30
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Paint nagyon alap, kb semmire se jó. Adobe psp-hez azért annyira nem kell érteni, teljesen egyértelműen kezelhető, például a fekete-fehérbe átfordítás kb. 2 mp!:)
2018. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre az online szerkesztő oldalra feltöltöd a képedet(megnyomod a "Browse" gombot). A Colors fület lenyitod és ott találsz egy olyan menűpontot, hogy "Balac/white". Ezt megnyomod és máris fekete-fehér a képed. Ha kész, a File menüben elmented a megfelelő formátumba és már kész is.

[link]

2018. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi, de pl ilyen nincs nem online kiadásban?

a fene tudja, az ember nem szívesen tölti fel bizonyos asadolgait, akár üzleti akár magán érdekből, szal nemtom, érdekes ez így ...

2018. okt. 12. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A képnézőkkel is meg lehet csinálni(pl. xnview, irfanview, fsview). Vagy képszerkesztővel(pl. photofiltre).
2018. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi, akkor irfranview.t megnézem, azzal már talkálkoztam
2018. okt. 12. 14:16
 6/9 tabaki ***** válasza:

A jó ég áldjon meg, bármelyik képszerkesztővel meg tudod csinálni. Meg vagytok kergülve ezzel a Paint/Photoshop világképpel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+k%..

2018. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát biztos ... elismerem h én vagyok a béna de pont ezért akartam vmi egyszerűt.

ha hiszed ha nem, a sokadikat próbálom ki, de azon kívül h összekutyulta a laptopomat a sok telepítés, egyikkel se sikerült ...

2018. okt. 14. 10:40
 8/9 tabaki ***** válasza:

Hát, ha te mondod, én elhiszem... Félretéve azt, hogy a feladatra valóban elegendő bármelyik normális képnézegető, a PhotoScape meg már egyenesen túlzás, itt egy program, ami igazán egyszerű, de már egyáltalán képszerkesztőnek nevezhető: [link]

A szerkesztés menete: A képe betöltése után

Kép → Fekete-Fehér, majd Kép → Fényerő/Kontraszt, és a megjelenő ablakban a két csúszkát addig igazgatod, míg jónak nem találod, aztán leokézod.

Végül Fájl → Mentés másként..., és annyi. A teendők egyébként más, sokkal összetettebb programokban is ugyanilyen egyszerűek, el sem tudom képzelni, hogy hogyan próbálkoztál.

Hasonló esetekben, amikor finom szerkesztésre nincs szükség, a fentebb említett PhotoScape is nagyon hasznos lehet, azt itt találod: [link]

2018. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, rendes tőled, megpróbálom!
2018. okt. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!