Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-t 7-t 8.1-t nem...

Windows XP-t 7-t 8.1-t nem szabad már használni mert elavult? Csak Windows 10-t szabad használni?

Figyelt kérdés

Nekem sok gondom van a Windows 10 frissítéseivel, de most szerencse nem volt legutóbb.

Múlthéten már volt hiba, ki írt az értesítésnél valami hibát az egyik HDD-ről, de az óta semmi baj, meg ezt már csinálta nyáron is frissítés után hogy át írta a mappa nevét azon a HDD-n.

Tele minden játékkal a startmenü és még hírekkel is, undorító.

Meg múlthéten feltelepítette a Facebook appot is, az engedélyem nélkül.


Azt mondják a Linux is sokkal jobb, mert az engedélyed nélkül nem frissít.


Az egész családban nem szeretik a Windows 10-t, én használom egyedül.


Meg mikkor volt frissítés és csak kék halál lett a vége, az volt a szerencsém hogy le volt mentve minden adat.


Volt már régebben hogy filmet is törölt le a HDD-ről.


Én elmondtam a tapasztalataimat.

Sokszor adtam már esélyt a Windows 10-nek de hiába.

Frissítésekkel csak a baj van a Windows 10 Home

SSD-t használok.

Biztonságos helyről töltöm le a programokat.


Windows XP-n és 7-n sose volt semmi gondom, és nem kellet ennyit telepíteni mint a Windows 10-t


Lehet sok embernek szerencséje van, de előbb utóbb lehet másoknál is.



2018. okt. 26. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hasznalsz ami neked kezenfekvo. Van par program/jatek ami csak win10-en hajlando elinvulni, ha ez teged nem erint, akkor hasznalhatsz amilyen windowst akarsz.

Az Xp lehet maceras, de egy 7 is siman megallja a helyet ma is.

2018. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!