Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a fene történt a Chrome...

Mi a fene történt a Chrome home button gombjával? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

A beállításoknál megadtam, hogy a "házikó ikonra" kattintva jöjjön be a www.google.hu, de a Chrome könyvtárstrukturáját jeleníti meg helyette: [link]

Mit lehet csinálni ezzel?

Egyből az jutott eszembe, hogy lehet a Win10-es AIO 64 bit változat miatt - amit ncore-ról szedtem le friss telepítéshez - már most kezd megbolondulni a rendszer, ahogy egyből feltettem. Van annak köze ehhez? Iszonyat idegesítő. Hogy lehet normálisan megjeleníttetni a kezdőoldalt? Kérlek segítsetek nekem, mert amatőr vagyok ilyen téren (24/L) és semmi kedvem sincs ezzel szívni.

Köszi



2018. okt. 26. 21:07
 1/2 Drone007 ***** válasza:

Ez elég furcsa hiba, ilyennel még nem találkoztam.


Elvileg ha a Beállítások oldalon a Megjelenítés részben a "A Kezdőoldal gomb megjelenítése" be van kapcsolva, ott tudod beállítani hogy hova nyíljon a kezdőoldal. Ellenőrizd, hogy helyesen van-e megadva, hogy [link]


Ha a beállításoknál lenyitod a Speciális fület legalul, az oldal alján találni fogsz egy "Beállítások visszaállítása alapértelmezettre" lehetőséget. Azt is megpróbálhatod, hátha segít.


Az is lehet, hogy egy feltelepített bővítmény okozza a hibát. Próbáld őket kikapcsolni és úgy használni a Kezdőoldal gombot, hogy kiderítsd melyik okozza a hibát.


Ha ez sem segít próbálj egy másik fiókot létrehozni a Chrome-ban, mert az az alapértékekre állítja vissza a beállításokat.


Más ötletem nincs, remélem ez segít.

2018. okt. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1: Gyakorlatilag egyetlen beállításmódosítás nélkül megjavult egy éjszaka alatt. Bekapcsoltam a gépet, katt a házikóikonra és voálá: Bejött a google.

Döbbenet és értetlenség lett úrrá rajtam. :O

2018. okt. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!