Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 random lehalások,...

Windows 7 random lehalások, fagyások?

Figyelt kérdés

Vettem 3-4 hónapja egy ADATA SU700 SSD-t, ami elvileg nagyon szuperül működik. Az első Win 7 telepítés után 2 héttel lehalt az op.rendszer, nem tudtam semmivel életre kelteni, ezért újratelepítettem. Újratelepítés után hardverek telepítve, az összes Win7 frissítést ráengedtem... bírt 2 napot a gép. Csak a kurzor jött be és a háttérkép. Ctrl_alt_del nem segített, rendszervisszaállítást nem tudott, mert nem találta meg amiket készítettem...

Most bírt 2+hónapot, mai indításnál utorrent, stb leáll, majd mivel a rendszer kritikus hibát észlelt ezért 1 percen belül újraindul. A visszaállítási pontokat megint nem találja, pedig ott csücsül a HDD-n. Úgy tudtam elindítani, hogy indításnál letiltottam az automatikus újraindulást és láss csodát semmi hiba nem volt az indításnál. Folyt köv. válaszban.



2018. okt. 27. 11:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Miközben írtam a kérdést telepítettem a Malwarebytes-t ami után kékhalált kapott a gép. Újraindulás után ismét minden lehalt, már az aut.újrainudlás letiltása sem segít. Ezek a jelenségek lehetnek az SSD hibái? Amikor jó volt az op.rendszer sosem volt vele gond, egyik napról a másikra csinálta ezeket a hibákat.
2018. okt. 27. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem vírusos a telepítőd? Egyáltalán, a drivereket is telepítetted? (Nem könnyű felkutatni).
2018. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg nem... eddig semmi nem jelzett rá, MSDN-es Winről van szó. Előtte HDD-n használtam, ott kb 1évig bírta lassulás nélkül, de ilyen fagyások meg el nem indulások nem voltak. Driverből minden fel volt telepítve.
2018. okt. 27. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább RAM hibának tűnik, SSD gyakran romlik el.

HDSentinel + Memtestet neki.

2018. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asszem néztem múltkor HDSentinel-el, akkor jó volt. Most 80%-os a kondíciója... Az utolsó újratelepítés előtt amikor próbálgattam javítani a rendszert, akkor a sok újraindithatásnál volt, hogy az alaplap nem látta indulásnál az SSD-t. Lekellett állítanom teljesen és bekapcsolni, hogy újra lássa.
2018. okt. 27. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!