Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehetnek random ping...

Mitől lehetnek random ping spike-jaim?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjából 2-3 hete kezdte a számítógépem, hogy olyan 10-15 másodpercenként felugrik az egekbe a pingem egy pillanatra. És nem értem hogy miért...

Nem a router vagy a net szolgáltató hibája, mert a telefonról megosztott mobilnettel is ezt csinálja.

Nem a wifi vevő antenna hibája, mert most vettem egy újat (azt gondoltam hogy ez a hiba) de az sem segített.

A gép kb 2 hónapja lett újratelepítve, kb 10x néztem már át, minden driver fenn van.

Ráadásul ha kábellel közvetlen rádugom a gépre, akkor nincsenek ilyen problémáim. Őszintén, már teljesen tanácstalan vagyok...

A válaszaitok előre is köszönöm, remélem valaki már találkozott haszonló problémával/tudja erre a megoldást...



2018. jún. 20. 17:37
 1/4 anonim válasza:
0%
Ez azért van, mert ronda vagy.
2018. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ...

Más valaki?

2018. jún. 22. 19:41
 3/4 anonim válasza:
Szia! Akkor Kosd rá a routert a számítógépre ha nincsen probléma olyankor, a legtöbb asztali gépre amúgy is rá van kötve sőt még van hogy laptopra is mivel úgy tett stabilabb
2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen a wifi kapcsolat természete, sokkal instabilabb, ezért használ mindenki kábelt aki csak teheti.
2018. júl. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!