Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik laptopmárka a legjobb?

Melyik laptopmárka a legjobb?

Figyelt kérdés

ASUS?MSI?Acer?


Melyik miért rossz?


2010. jún. 24. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Apple

2. Sony

3. Dell

4. HP

2010. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apple drága és nem is a saját fejlesztésen alapul, csak beledobnak mindent és eladják 2-3 szoros áron! Egy 4 magos toshiba, vagy acer teljesen jó, ha valami jó vga van mellette!
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az apple szerintem is l*f*sz, bár tény hogy szép l*f*sz. de nem éri meg a felárat. ha a szomszédnak veszed, villogni akarsz vele, csak tessék. személy szerint az alábbi laptopokról tudok véleményt mondani:

acer - 5 éve vettem egyet, akkor csúcskategóriás gép volt. ma is megy, az akksin kívül mindene működik, egyszer kellett neki egy alapos belső portalanítás.

asus - már a másodikat vettem, személy szerint többet vártam. tény, hogy a szervíz halálfasza, bár nem mindent csináltak meg. a mostani mezőnyből még így is a legjobb.

msi - nejemnek vettünk egyet. mivel ő kevésbé strapálja, 3 éve használja hiba nélkül.

amúgy még hallottam ijesztő sztorikat a hp szervíz-hátteréről és a fujitsu-siemens megbízhatóságáról. állítólag még a dell-t érdemes szemügyre venni...

2010. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem volt egy dell gépem, csak le kellett cserélnem, mert nem ment rajta solidworks (: Volt egy nagyon praktikus távirányítója, azt sajnálom...
2010. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!