Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msi pc alert programom riaszt...

Msi pc alert programom riaszt a voltage-nál a harmadik négyzetben a +5V-nél az érték 3.30 és pirosan villog. Miért van ez és mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert valószínű össze akadt egy másik programmal.Általában az everest programmal szokott így összeakadni.
2010. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ez így lenne, azonnal kikapcsolna a számítógéped, mert a logikai áramkörök 4,5 volt alatt már sehogyan sem működnek
2010. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Everest nincs a gépemen. Most telepítettem fel újra ezt a programot, azelött is ez volt a baja és inkább töröltem a programot. Azt hittem hogy túl van terhelve a gépem vagy ilyesmi. Nem értek hozzá. Akkor nem lehet köze ahhoz, hogy a monitor képernyő felbontása nem az ajánlott értéken van? Ettől lehet baja a gépemnek? Az ajánlott felbontásnál a betűk nagyon kicsik
2010. jún. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!