Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyáltalán nem értek hozzá,...

Egyáltalán nem értek hozzá, nincs segítségem. Valaki megpróbál segíteni?

Figyelt kérdés

Hetek óta lefagy a böngészőm (Firefox). Megnyitom, használom, de kb 5 perc után lefagy és nem válaszol. Gondoltam sebaj, használom Internet Explorer-t. Már az sem működik. Mindig bizonyos programok telepítését kéri ahhoz, hogy használhassam. Tök logikátlan dolgokat, amik nem is tudom miért vannak a gépemen, és hogy kerültek oda.

Na mármost, haladjunk lépésről lépésre, először is szeretném tudni, hol tudom megtalálni azt a helyet a gépemen, ahol fel van sorakoztatva az összes ilyen kis program és hogy a francba tudom letörölni a gépemről?

Hetek óta megy ez így, muszáj változtatnom rajta. Nagyon kérem, valaki segítsen!


2011. nov. 8. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Van-e Ccleaner a gépeden?
2011. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!