Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam a meglévő...

Hogyan aktiváljam a meglévő Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Ballagásomra kaptam a laptopomat, alapból rajta volt a Windows 10. Mostanra (tehát kb 6 hónappal később) kezdte kiírni, hogy aktiváljam a Windowst, viszont fogalmam sincs, hogyan kellene. A honlapon azt írta, hogy ilyen esetben a gép mellé mellékelve van termékkulcs, de nem találtam. Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne megoldani a problémát? (Egyébként minden működik, csak zavar, hogy az asztalon kiírja a jobb alsó sarokba)

2018. nov. 4. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

rendszergazdai parancssorba slmgr -ato

ha eredeti a rendszer, ez aktiválja

2018. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legálisan termékkulcs, annak hiányába veszel egyet

de kms el is meg lehet oldani, az úgy kb 5-10 évig terjed (bár a kutya nem foglalkozik vele)

2018. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Regeditben is át lehet írni aztán eltünik a felirat.
2018. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha eredeti volt a rendszer az szinte sosem szokott ilyet kiírni. Max csak ha valami hiba van.


Valószínűleg az ajándékozó alapból FreeDos -os vagy Linux -os változatot vett, mert ezek általában olcsóbbak, hiszen nem terheli a Windows licenc díja őket. És utólag valakivel feltelepítették és nem legálisan aktiválták. KMS alapú a legtöbb ilyen aktivátor és rendszerint a háttérbe futnak, mert fél év múlva kell újraaktiválni a Windowst, meg is szokták tenni automatikusan, csak hát a legtöbb biztonsági szoftver főleg a Windows Defender erőtelesen vadászik rá, kérdés nélkül törli. Így ezt nem tudja megtenni.


Amit tudsz tenni, hogy te is letöltesz egy ilyen aktivátort, vagy veszel legális licencet. Az ebay -en, aliexpressen néhány dollárért lehet venni.

2018. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legálisan veszel licencet vagy a gépen matricán rajta van a licenc kulcs.

Nem legálisan MTK 2.6.4, KMSpico :)

2018. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legális kulcs 6-8 euro az ebay-en. Mo.-n is tudsz csak aktiváló kódot venni, én 16 000-ért vettem. Emailben küldtek egy képet :)
2018. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!